Контактні номери

(06466)-2-02-01

    Інструкція з реєстрації на сайті

abonentinfo.com

УВАГА! ПРОЧИТАТИ ОБОВ’ЯЗКОВО!

Перед тим, як реєструватися, переконайтесь, будь ласка, що ваша поштова скринька працює, зайдіть у вашу пошту! Деякі поштові сервіси, наприклад ukr.net, мовчки видаляють листи, якщо ви давно не заходили у вашу поштову скриньку! Таким чином, ви ризикуєте не отримати листа з активаційним посиланням.

Введіть такі дані для реєстрації:

*Email: 
*Пароль: 
*Повторіть пароль: 

Ім’я 
Телефон +380 
*-обов’язкові поля для заповнення

Я приймаю умови користувальницької угоди

↑ згорнути

Користувальницька угода

Дана Угода розроблена в цілях врегулювання стосунків між цим інтернет-ресурсом і фізичною особою – споживачем комунальних послуг, що використовує цей ресурс (надалі – користувач).

Користувач зобов’язується:

 • повністю ознайомитися із даною Угодою до моменту реєстрації на сайті;
 • самостійно забезпечувати збереження особистого пароля доступу, самостійно змінювати пароль у разі виникнення ризику його розголошування;
 • вважати правомочною усю інформацію, передану в електронному вигляді за допомогою цього сервісу включаючи інформацію про показники лічильника, і брати до відома при проведенні розрахунків нарахувань і заборгованостей;
 • при виявленні будь-яких невідповідностей або недостовірності даних, наданих цим сервісом, або у разі занесення невірних показників по лічильниках, звертатися безпосередньо до постачальника послуги в пункти прийому споживачів;

Користувачеві забороняється:

 • додавати особові рахунки, що належать третім особам;
 • здійснювати або намагатися отримати доступ до будь-яких послуг іншим способом, окрім як через інтерфейс, наданий сайтом (або мобільним додатком);
 • будь-яким чином намагатися завадити нормальному функціонуванню сайту (мобільному додатку).

Сервіс зобов’язується:

 • надати в електронному вигляді усю призначену для користувача, як споживача комунальних послуг, інформацію, включаючи інформацію про заборгованість за послуги, відомості про оплати, що поступили, інформацію про встановлені лічильники, інформацію про діючі пільги і тарифи за послугу та інше.

 Конфіденційність і захист персональних даних

 • Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач дає свою добровільну згоду на обробку і використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Уклавши дану угоду, Користувач підтверджує, що він ознайомлений зі своїми правамипо обробці його персональних даних.
 • Сайт зобов’язується не розголошувати отриману від Користувача інформацію.
 • Якщо Користувач не бажає, щоб Сайт продовжував обробляти персональні дані, то Користувачеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. У цьому випадку Користувач не зможе продовжувати користуватися послугами Сайту.
 • Користувач несе відповідальність за підтримку своїх персональних даних у актуальному стані. Сайт не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Користувача або невідповідністю її дійсності.

Загальні положення.

Цей сайт або його представники не несуть відповідальність за зміст наданої інформації. Уся інформація поступає безпосередньо від постачальників комунальних послуг.

Постачальник послуги або цей сайт в праві відмовити користувачеві в наданні інформації через цей ресурс виходячи з власних міркувань.

Цей сайт не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які виникли в результаті використання результатів роботи цього сайту.

Сайт не несе відповідальність за неспівпадання послуг, що надаються сайтом, бажанням і потребам користувача. Сайт не гарантує, що сервіс надаватиметься безперервно, швидко, надійно і без помилок.

Якщо з тих або інших причин одно або декілька положень даної Угоди будуть визнано недійсними, це не робить впливу на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

Дана Угода набуває чинності з моменту реєстрації користувача на сайті (або у мобільному додатку) і діє протягом всього часу використання їм цього сайту (мобільного додатку).

Адміністрація сайту залишає за собою право на односторонню зміну положень Угоди.

Здійснюючи реєстрацію на сайті (або мобільному додатку), користувач автоматично приймає усі положення цієї Угоди.