Контактний номер

(06466) 2-02-01

Комунальне підприємство «Біловодське ремонтно-експлуатаційне підприємство»

«Біловодське РЕП» створено на підставі рішення сесії Біловодської селищної ради Луганської області, яка є його засновником.

Підприємство діє на основі статуту, затвердженого засновником, має ліцензію та спеціальний дозвіл на централізоване водопостачання та водовідведення, надає послуги з забезпечення селища питною водою, водовідведення, збирання, вивезення та розміщення побутових відходів.

Також надаються інші послуги населенню та підприємствам, організаціям громади.

Відповідно до способу утворення комунальне підприємство є унітарним держрозрахунковим підприємством, діє за принципами самофінансування, забезпечує фінансування витрат по організації діяльності, соціальному розвитку і матеріальному стимулюванню працівників. Основним джерелом формування доходу підприємства є доходи, отримані від надання послуг, а капітальні вкладення та дотації, отримані з бюджету для розвитку підприємства.

Майно, яке є спільною власністю територіальної громади селища Біловодськ, передане підприємству виконавчим комітетом Біловодської селищної ради для виробничо-господарської діяльності, належить йому на правах оперативного управління.  

Водопровідно-каналізаційне господарство підприємства складається зі споруд підземного водозабору,  водопровідних мереж питної води, каналізаційних мереж з насосними станціями та очисних споруд з очистки стічних вод  без скиду у водний об’єкт. Джерелом забору води є власні артезіанські свердловини.         

Ще однією зі важливих послуг, які надаються підприємством, є послуга зі збирання, вивезення та розміщення твердих та рідких побутових відходів. Тверді побутові відходи розміщуються на полігоні ТПВ, рідкі – на очисних спорудах і після очищення скидаються на поля фільтрації.

Крім цього підприємство  надає і ряд інших додаткових послуг:

  • розчищення в зимовий період доріг селища від снігу;
  • обслуговування та прибирання  кладовищ селища;
  • грейдерування та утримання доріг селища та сіл району;
  • підсипка доріг пісчано-глиняною сумішшю;
  • надання послуг вантажним автомобілем та екскаватором зі збирання та вивезення сміття з вулиць селища.